Urządzenia sterujące

Wieloletnie doświadczenie oraz prace nad wprowadzaniem nowych technologii pozwoliły firmie Nouvag na stworzenie wielospecjalistycznych sterowników mikrosilników elektronicznych. Charakteryzuje je wysoka jakość oraz precyzja wykonania. Firma Nouvag w swoich urządzeniach kładzie nacisk na ergonomię i wygodę użytkowania, dlatego wszystkie końcówki robocze oraz mikrosilniki są niezwykle lekkie i mają kompaktową budowę.

W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować różne urządzenia o zróżnicowanych możliwościach ich zastosowania w bardzo korzystnych cenach.


TCM 3000 BL

tcm_3000_bl
TCM 3000 BL jest jednostką sterującą silnika elektronicznego wykorzystywanego głównie na salach operacyjnych podczas zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz dermabrazji. Ten sterowany mikroprocesorowo chirurgiczny zespół napędowy może być wykorzystywany do wiercenia, rozdrabniania, szlifowania i innych procedur chirurgicznych.

Silnik elektroniczny wykorzystywany jest do napędzania uchwytów ręcznych i kątowych z przełożeniem 1:1, dermatomów, uchwytów do kaniuli (Conform-Cannula), uchwytów tatuujących oraz różnego typu pił.


HighSurg 30

HighSurg-30Mikroprocesorowy system HighSurg 30 jest multispecjalistycznym systemem do wierceń i obsługi shavera, który może być używany w zabiegach laryngologicznych, mikrochirurgicznych oraz neurochirurgicznych. Urządzenie jest głównie zaprojektowane do wiercenia i piłowania z dodatkowym, zintegrowanym systemem Shavera laryngologicznego. Dzięki odpowiednim ustawieniom HighSurg 30 można również wykorzystać do pobierania tkanki do przeszczepu (dermatomy) czy liposukcji (Conform-Cannula).

HighSurg 30 ma wbudowaną pompę perystaltyczną do chłodzenia tkanki, aby chronić ją przed uszkodzeniem termicznym.


Akcesoria

Prostownice / kątownic

Piły

Dermatromy

Kirschner

Shavery

Końcówki robocze

Statywy

Inne