Celem programu terapii blizn RégimA jest jak najszybsze zakończenie procesu dojrzewania blizny, a tym samym optymalny, najbardziej estetyczny rezultat końcowy.

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność i zaszczyt poinformować Państwa, że Preparat do leczenia blizn i rozstępów Scar Repair & Anti Stretch Complex marki RegimA został uhonorowany nagrodą PRIX DE BEAUTÉ przez magazyn COSMOPOLITAN, w kategorii najlepsze kosmetyki selektywne.

Niniejsza nagroda przyznana przez Jury składające się z dziennikarzy, lekarzy oraz czytelniczek jest dla nas potwierdzeniem, że Scar Repair jest najbardziej rozpoznawalnym i skutecznym preparatem do terapii blizn.

Scar Repair Forte + Anti – Stretch Complex został również laureatem InStyle BEST BEAUTY BUYS w kategorii pielęgnacja i opalanie.

 
Laureat 2016 - InStyle Best Beauty Busy
Nagroda PRIX DE BEAUTÉ
 

Nowa postać produktu
SCAR FORTE + ANTI-STRETCH COMPLEX SUPER STRENGTH SERUM

to niezwykle wszechstronny produkt:

 • wysoce skuteczny w terapii nowych blizn, przyspieszając ich gojenie w krytycznej, początkowej fazie zapalnej;
 • pomaga w wygładzaniu i dojrzewaniu starych blizn, które pozostały nierówne, czerwone i wrażliwe;
 • może być używany jako środek zapobiegający i redukujący rozstępy;
 • zaobserwowano również łagodzący i kojący wpływ na cerę trądzikową.

JAK DZIAŁA SCAR FORTE:

Preparat zawiera kompleks wyciągów roślinnych o właściwościach leczniczych, w tym przede wszystkim Wąkrotkę azjatycką (Centella asiatica) oraz m.in. Szantę zwyczajna, Arnikę górską, Skrzyp polny .

 • Centella asiatica przyspiesza gojenie, działa przeciwzapalnie, ujędrniająco, pobudza proces odbudowy skóry w obszarach infekcji, jest silnym przeciwutleniaczem;
 • Nano cząsteczka Wąkrotki azjatyckiej o lepszej absorpcji i głębszym przenikaniu zapewnia leczenie, stymuluje syntezę kolagenu, ujędrnia;
 • Centelastin TM – opatentowane przez RegimA połączenie ekstraktu z Centella asiatica oraz bardzo zaawansowanych technologicznie składników, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wspomaga gojenie i regenerację;
 • Palmitoyl tripeptide – 5 – peptyd stymulujący odbudowę naturalnych struktur kolagenu, regeneruje, ujędrnia i nawilża, spowalnia procesy starzenia; wspomaga leczenie i pielęgnację rozstępów oraz zapobiega powstawaniu nowych;
 • Beta glukan drożdży- naturalny neutralizator bakterii;
 • Saccharide isomerate – unikatowy, specjalnie opracowany kompleks, aby zapewnić skórze długotrwałe nawilżenie; wzmacnia funkcje ochronne, wspomaga proces złuszczania naskórka, pozostawia skórę miękką i gładką;
 • Wyciąg z owoców tropikalnych – bogaty we: flawonoidy, pobudza mikrokrążenie i zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz witaminę C niezbędny kofaktor w syntezie kolagenu.

Optymalne stężenia naturalnych składników aktywnych w synergii z najnowszymi, zaawansowanymi technologiami zapewniają skuteczną terapię blizn, a jednocześnie odżywienie i nawilżenie skóry.

Jeśli blizna jest różowa, fioletowa, nierówna, swędząca i wrażliwa, wskazuje to na bliznę niedojrzałą, o charakterze przerostowym, keloidową — niezależnie od wieku blizny, można wtedy zastosować leczenie. Bliznę można zakleić taśmą mikroporowatą celem lepszego ucisku i nakładać preparat na taśmę Scar Forte na jej wierzch 4 razy dziennie. Jeśli nie ma możliwości użycia taśmy, należy wmasować preparat Scar Forte 4 razy dziennie, uciskając zabliźniony obszar. Terapię kontynuować do momentu, aż blizna stanie się bledsza i bardziej płaska.

Oparzenia powinien najpierw ocenić i leczyć lekarz. Kiedy nie ma już ryzyka infekcji, można rozpocząć stosowanie preparatu Scar Forte na zabliźnionym obszarze 4 razy dziennie, aby przyspieszyć gojenie, zapobiec twardnieniu, przerostom oraz pigmentacji skóry.

Można również zastosować RégimA Laser Azu-Gel na warstwę preparatu Scar Forte.

FaSMORozstępy pojawiają się z wielu powodów, a niektóre rodzaje skóry są bardziej podatne na ich powstawanie. Rozstępy to niewielkie blizny, pojawiają się wtedy gdy, skóra zostanie rozciągnięta do momentu przerwania (jak guma tracąca elastyczność), kiedy to rozdarcie zaczyna być widoczne przez naskórek. RégimA SCAR FORTE + ANTI-STRETCH COMPLEX SUPER STRENGTH SERUM pomaga zregenerować uszkodzoną tkankę oraz zapobiec dalszemu rozciąganiu skóry. Jest to skuteczna terapia regeneracyjna i zapobiegawcza. Rozstępów nie można usunąć całkowicie. Jednak zaobserwowano w praktyce klinicznej, że można znacznie poprawić ich wygląd, a właściwa i wczesna pielęgnacja zmniejsza ich wpływ na skórę oraz pomaga zapobiegać dalszym uszkodzeniom. Nieprzerwane stosowanie preparatu sprawi, ze skóra stanie się silniejsza i bardziej elastyczna. Na widoczną poprawę trzeba poczekać kilka miesięcy. Czas trwania terapii zależy od wieku i elastyczności skóry. Badania kliniczne pokazały, że seria produktów „Peel & Heal” marki RegimA przyspiesza proces gojenia i regeneracji obszarów dotkniętych rozstępami.

Produkt może być bezpiecznie stosowany w trakcie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci.