Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność i zaszczyt poinformować Państwa, że Pelleve zostało uhonorowane nagrodą PRIX DE BEAUTE przez magazyn Cosmopolitan, w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej.

Niniejsza nagroda przyznana przez Jury składające się z dziennikarzy, lekarzy oraz czytelniczek jest dla nas potwierdzeniem, że PELLEVE jest najbardziej rozpoznawalną i skuteczną radiofrekwencją medyczną na rynku polskim, uznaną dodatkowo za najlepszy zabieg w Polsce.

logo-prix-de-beaute-2013

PRIX DE BEAUTE to jedyna międzynarodowa nagroda (ważna w 60 krajach) przyznawana w Polsce. W ramach tej nagrody planujemy szereg działań PR na rzecz gabinetów, które dokonają zakupu Pelleve w tym roku.

Dla posiadaczy PELLEVE przygotowujemy plakaty oraz ulotki z logo PRIX DE BEAUTE i Cosmopolitan, informujące, że gabinet posiada w swej ofercie zabieg uznany za najlepszy w Polsce. Komunikat będzie zgodny z zasadami określonymi przez redakcję.

Niniejszy sukces zawdzięczamy Państwu i zaufaniu , jakim obdarzyliście Pelleve przyczyniając się do promocji tego zabiegu w Polsce.

Gorąco Państwu dziękujemy!

Zespół firmy Artimed.

Relacja z uroczystości wręczenia nagrody przez Panią Hannę Wolską – redaktor naczelną pisma Cosmopolitan oraz Panią Monikę Bralę